Zabiegi laserowe na twarz

Zabieg Ideal Pure

Efektem jest regulacja wydzielania sebum, odblokowanie kanałów łojowych, redukcja zaskórników oraz systematyczne zwężenie porów, działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, złagodzenie podrażnień i objawów zmian zapalnych.
Przeciwskazania: uzależnienie od opalania, wirusowe zapalenie skóry, aktywna opryszczka, ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na kwas salicylowy, kuracja sterydami i retinoidami- wymagana półroczna przerwa.

Cena zabiegu: 180 zł

Zabieg C’Modular Age

Modułowa, innowacyjna kuracja odmładzająco-wybielająca przeznaczona dla skóry z objawami fotostarzenia pod wpływem promieniowania UV, ze zmarszczkami i przebarwieniami, szorstkiej, suchej i przesuszonej. Wynikiem jest wygładzenie głębokich bruzd, zmarszczek i zmarszczek mimicznych, redukcja przebarwień i plam, w tym posłonecznych i potrądzikowych, zniwelowanie kolorytu blizn, wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych. 

Cena zabiegu: 160 zł

Zabieg Red-Stop Couperose

Głównym cele jest wzmocnienie kondycji skóry, aktywne nawilżenie oraz wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu osiągamy redukcję widocznie rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz objawów rumienia i zaczerwienienia, a także napięcia i uczucia suchości skóry. W preparatach linii Red Stop Couperose zastosowano formułę preparatów  redukujących objawy rumienia, zaczerwienienia i zmian zapalnych oraz składniki nawilżająco- uspokajające i odczulające.

Cena zabiegu: 160 zł

Zabieg na okolice oczu

Efektem zabiegu jest redukcja zmarszczek, zasisinień oraz obrzęków skóry w okuł oczów. Zabieg jest bezpieczny, bardzo komfortowy, nie ma ryzyka uszkodzenia i poparzenia skóry. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Dla maksymalnych efektów poleca się serię 4 - 6 zabiegów raz w tygodniu.

Cena zabiegu: 140 zł

Inne zabiegi na twarz

Mezoterapia bezigłowa      Nowość!

Mezoterapia bezigłowa to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny. Pozwala spłycić zmarszczki, nawodnić skórę, zredukować cellulit oraz rozstępy. Metoda ta jest jedną z najefektywniejszych w usuwaniu tak zwanej bruzdy nosowo-wargowej. Pomaga w usuwaniu plam i przebarwień oraz spłyca zmarszczki. W celu osiągnięcia optymalnych efektów kosmetycznych zabiegi mezoterapii należy powtarzać w serii od 5 do 10 razy co 7 do 10 dni.

Cena zabiegu: twarz - 120 zł; twarz, szyja, dekolt - 140 zł; okolice oczu - 60 zł; maska do zabiegu - od 30 do 80 zł

Fale radiowe    Nowość!

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych jest bardzo przyjemną a zarazem najskuteczniejszą metodą do zminimalizowania objawów starzenia, takich jak utrata elastyczności, zwiotczenie czy drobne zmarszczki. Podczas zabiegów fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Podczas zabiegów pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, zwiększa się także metabolizm w tkankach. W efekcie, poprawia się jakość skóry, zwiększa się jej gęstość i napięcie oraz wygładzają się zmarszczki. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, po zabiegu klienci mogą normalnie funkcjonować.

Cena zabiegu: twarz - 120zł; twarz, szyja, dekolt - 140 zł; biust - 120 zł; maska do zabiegu - od 30 do 80 zł

Oczyszczająco-złuszczający zabieg z kwasem migdałowym

Przeznaczony dla skóry z utratą jędrności, zmęczonej i zanieczyszczonej. Błyskawicznie i gruntownie oczyszcza skórę oraz przywraca jej blask i młody wygląd. Zabieg ma na celu likwidację drobnych zmarszczek, oczyszczenie i wygładzenie skóry, wyrównuje koloryt skóry, a także rozjaśnia przebarwienia i piegi.

Cena zabiegu: 100 zł

Zabieg odmładzająco-rozświetlający na okolicę oczu o działaniu anty-aging

Innowacyjny zabieg, który wymodeluje, rozświetli i odmłodzi skórę wokół oczu. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych, które w efekcie redukują obrzęki i cienie pod oczami oraz dają efekt rozświetlenia i nawilżenia skóry. Polecany jest również jako jednorazowy zabieg „bankietowy”.

Cena zabiegu: 50 zł

Mikrodermabrazja diamentowa

Nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza i świeższa już po pierwszym zabiegu. Jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

Cena zabiegu: 120 zł

Peeling kawitacyjny

Nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest oczyszczenie skóry, poprawa jej świeżości, pobudzenie komórek skóry do naturalnej odnowy oraz wygładzenie zmarszczek.

Cena zabiegu: 50 zł z ampułką; 79 zł ampułka + maska algowa

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu wybranych okolic twarzy. Może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna. Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

Cena zabiegu: 250 zł